loading

Tesisat Temizliği

Tesisat Temizliği

Tesisat Temizliği

Zamanla tüm su şebeke sistemlerinde kireç, pas, kir ve çamur oluşur. Bu sebeple tesisatlarda kirlenme başlamaktadır. Bu oluşan pas ve kirler ilerki süreçlerde sorunlar çıkmasına neden olabilir. Öncelikle tesisat temizliğinin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kombinizi önce temizletirseniz tesisat temizliği veya kombi bakımı sonrasında tesisattaki pislikler tekrar kombinize dolar. Bu nedenle ilk olarak tesisatı temizletip sonrasında kombi temizlik ve bakımı yapılmalıdır.

Yapılan temizlikler tesisatın içinde zamanla oluşan pis suyun, kireç ve pasın dışarı atılması içindir. Petekli ısıtma sistemi için su basıncı ile temizlik yapılırken, yerden ısıtma temizliği hava ve suyu karıştıran makine ile yapılmaktadır. Sistem temizliğinde hava kullanılmasının sebebi ise hatların çok uzun olması ve yalnız su basıldığı zaman içiçndeki pisliğin tamamen dışarı atılmamasıdır.

İşinin Ehli kadromuz hizmetin doğru yapılması adına sizi yönlendirmekte ve keşif sonucunda doğru işlemi yapmaktadır. Miraç ısıtma soğutma olarak; Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Protherm, Viessman, Arçelik, Beko, Eca ve Ariston başta olmak üzere birçok markaya, kombi arıza kombi bakım, kombi montaj, petek (Radyatör) temizliği , klima bakım, montaj, arıza, temizlik hizmetleri vermekteyiz. Firmamız, Buca, Balçova, Bornova, Bergama, Beydağ, Aliağa, Bayındır, Gaziemir, Foça,konak, Ödemiş, tire ve Karşıyaka başta olmak üzere tüm İzmir'de hizmet vermektedir.